يکشنبه, 2 ارديبهشت 1403
Slogan
  • ساعت : ۰۸:۰۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 124
  • کد خبر : ۳۰۷۱۱
با حضور مقصود بیگی مشاور رییس موسسه:
دومین نشست تخصصی بررسی و تشریح فرایند اجرای طرح زنان كارآمد

با حضور مقصود بیگی مشاور رییس موسسه:

دومین نشست تخصصی بررسی و تشریح فرایند اجرای طرح زنان کارآمد

 

 دومین نشست تخصصی بررسی و تشریح فرایند اجرای طرح زنان کارآمد،روستای سرآمد با رویکرد تکمیل زنجیره ارزش کسب و کار زنان روستایی و عشایری با تدریس مقصود بیگی مشاور رئیس موسسه به صورت وبیناری برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی؛ مریم طهماسبی در این جلسه با بیان اهمیت موضوع،گردش کار مربوط به طرح تکمیل زنجیره ارزش کسب و کار را ارائه نمود و با اشاره به اهمیت بر بررسی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود در استان‌ها، بر لزوم مستندسازی در تمام مراحل انجام پروژه تاکید کرد.

در ادامه جلسه حسین مقصود بیگی، ضمن ارائه و تشریح نحوه مدیریت پروژه در سطح ملی و استانی، به بیان نکات فنی و تاثیر گذار بر بهبود روند اجرای پروژه اشاره کرد. همچنین فایل نمونه تکمیل شده منشور پروژه مربوط به طرح تکمیل زنجیره فرآوری محصول خرما در شهرستان بم را برای حاضرین و مخاطبان مجازی تشریح و بر تکمیل دقیق و ارسال به موقع آن تاکید کرد.

 در این جلسه تاکید شد همکاران استان‌ها حداکثر تا یک هفته دیگر نسبت به ارسال فرم تکمیل شده منشور پروژه به دفتر توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی و عشایری اقدام نمایند.

گفتنی است در این جلسه مدیرکل و همکاران دفتر توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی و عشایری، کارشناسان مسئول استان‌ها و کارشناسان شهرستان‌ها حضور داشتند. همچنین درپایان این جلسه به سوالات، پاسخ داده شد و مرضیه فتحی نکات تکمیلی مرتبط با نحوه تکمیل فرم‌های ارسال شده به استان‌ها را ارائه نمود.

photo9842702993.jpg

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.10.0
    V6.1.10.0